Auto Pomoc

Auto pomoc 7 to pomoc dla każdego kierowcy w przypadku awarii lub kolizji samochoduauto pomoc

Nie możemy się przygotować na ani na awarię ani na kolizję w drodze. w takim przypadku z pomocą przychodzi nam profesjonalna auto pomoc. obszar naszego działania to cała aglomeracja Śląska. Działamy zawsze co to znaczy? że odbieramy telefon 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku i śpieszymy potrzebującym kierowcom z pomocą. Nie odmawiamy żadnych zleceń dzwoniąc do nas wiesz że masz na kogo liczyć i zawsze będziemy starali Ci się pomóc.

Auto pomoc 7 To ekspresowa i tania pomoc na drodze. w ramach której oferujemy usługi:

 

  • uruchamianie pojazdu w przypadku awarii
  • wyciąganie aut z błota, zasp i rowów
  • usługi naprawcze na drodze oraz mobilne usługi wulkanizacyjne
  • usuwanie omyłkowo zatankowanego paliwa z baku
  • dowóz paliwa na trasie
  • laweta 24 do odpowiedniego warsztatu 

Będąc profesjonalną i doświadczoną pomocą drogową posiadamy odpowiednie zaplecze pojazdów holujących. Różne masy holowanych pojazdów nie są dla nas problemem ponieważ posiadamy dedykowanych nowoczesnych lawet. Zawsze nasze działania są błyskawiczne i profesjonalne – w każdy punkt możemy dojechać w przeciągu 30 minut. Wszystkich którzy potrzebują pomocy drogowej, holowania lub lawety mogą do nas dzwonić w każdej chwili tzn. 24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu.

Naszą dewizą jest szybkość działania a przede wszystkim bezpieczeństwo zarówno twoje jak i nasze. Wiemy że unieruchomione Twoje auto na drodze to zagrożenie dla Ciebie jak i pozostałych uczestników ruchu. Koszty awarii jak i kolizji są zawsze dla posiadaczy pojazdów zaskoczeniem. Zawsze staramy się wyceniając nasze usługi tak aby nie były znacznym obciążeniem dla naszych klientów

Auto pomoc Mechanika – Rzetelna i szybka

Dzięki naszym kontaktom w branży zawsze możemy zaproponować naprawę samochodu w sprawdzonym warsztacie specjalizującym się w naprawach aut osobowych i dostawczych. Zajmujemy się naprawami blacharskimi, lakierniczymi i oczywiście lakierniczymi.

Wszystkie naprawy mechaniczne poprzedzamy rozmową  z użytkownikiem i przede wszystkim diagnozą awarii i ustaleniem wstępnych kosztów naprawy i jej terminu. Zawsze na czas unieruchomienia samochodu Klientom proponujemy samochód zastępczy i zawsze informujemy o postępach naprawy.

Auto zastępcze z OC sprawcy

Nasi pracownicy to specjaliści  którzy sprostają najtrudniejszym zadaniom. Nasz park holowników i lawet jest stale unowocześniamy aby sprostał zawsze każdemu zadaniu na drodze jakie może mas zastać.

Bezpieczny transport pojazdów i holowanie 24

Nasze auto lawety działają na terenie całego Śląska ale w miarę potrzeb możemy dojechać w dowolny punkt Polski i Europy.

Prosimy o kontakt z naszą firmą w celu informacji o naszych usługach i ich ewentualnej wyceny

Pomoc drogowa Sosnowiec

Szybki kontakt!
+
Wyślij!