Auto złomowanie

Auto złomowanie Śląsk – kompleksowo i za gotówkęauto złomowanie

Samochody które nie nadają się do dalszego użytkowania których naprawa jest już nieopłacalna. Trzeba wyrejestrować i zezłomować inaczej dalej musimy płacić wysokie stawki OC pomimo tego że samochód nie jest użytkowany. Jeżeli nie płacimy składek grożą nam kary sięgające tysięcy złotych nawet za jeden dzień spóźnienia

Nasza firma  złomuje pojazdy z obowiązującymi standardami i przepisami.

Przeprowadźmy proces złomowania od A do Z.

Przyjedziemy w dowolne miejsce z lawetą odbierzemy auto. Wydamy zaświadczenie o odbiorze auta do kasacji. I oczywiście wypłacimy gotówkę.

Od tego dnia nie będzie obowiązywała nas składka OC a wcześniej nadpłacone składki możemy wycofać

Złomowanie pojazdów odbywa się za pomocą  specjalistycznego sprzętu który pozwala przewieźć i zlikwidować auto.

Złomowanie pojazdów to jedna z kliku branż działalności. Dodatkowo wykonujemy holowania uszkodzonych pojazdów oraz naprawy powypadkowe. 

Nasze wieloletnie doświadczenie i tysiące ze złomowanych pojazdów pozwalają oraz nowoczesny sprzęt dają nam możliwość ze złomowania każdego pojazdu. 

Złomowanie Aut 7  

 Nasze lawety przetransportują niesprawny samochód na terenie Śląska. Jeżeli twoje auto nie przeszło przeglądu technicznego, Nie jest w stanie dojechać na taki przegląd. Uległo wypadkowi i jego naprawa nie jest możliwa lub jest nieopłacalna to powinieneś zezłomować swój pojazd z nasza firmą.

W ramach naszych usług przeprowadzimy wszystkie formalności. Dodatkowo damy najlepszą cenę za twój pojazd. Kwotę wypłacimy od razu gotówką

Dokumenty potrzebne do auto złomowania auta

Podstawowe dokumenty jakie musisz posiadać to Dowód osobisty właściciela lub właścicieli. Niezbędny też będzie dowód rejestracyjny pojazdu oraz tablice.

Na miejscu wydamy Ci od razu zaświadczenie o złomowaniu dzięki któremu możesz się ubiegać o zwrot nadpłaconego OC.

Obowiązkiem właściciela złomowanego pojazdu jest po ukończeniu pojazdu, złożenie zaświadczenia o kasacji oraz zwrotu tablic rejestracyjnych które zostaną zdjęte ze złomowanego pojazdu

Złomujemy auta:

 • dostawcze, sportowe, terenowe i osobowe
 • samochody silnie skorodowane
 • auta niedopuszczone do ruchu i niezarejestrowane
 • samochody które uległy zalaniu
 • pojazdy powypadkowe bez względu na ich stan

Naszym klientom oferujemy:

 • bezpieczne i legalne ze złomowanie pojazdów w ciągu 24 godzin dające możliwość  wyrejestrowania
 • błyskawiczne podstawienie lawety po złomowany pojazd
 • gotówkę od razu przy odbiorze pojazdu
 • bezpłatną wycenę złomowania,
 • recykling złomowanego pojazdu,
 • usługi 7 dni w tygodniu,
 • wszystkie dokument potrzebne do wyrejestrowania pojazdu w urzędzie i ubezpieczyciela.
 • przewiezienie pojazdu
 • odpowiemy na wszystkie pytania klienta

Kompleksowa auto złomowanie 

Nasza stacja demontażu przeprowadzi kompleksową kasację Twojego pojazdu w sposób szybki i kompleksowy oraz załatwimy za ciebie formalności.

Auto odbieramy ze wskazanego przez ciebie miejsca.

Cała sprzedaż odbywa się na jasnych i wcześniej określonych warunkach. Nasze stacje demontażu działają na określonych w ustawie o ochronie środowiska naturalnego.

Wszystkie płyny eksploatacyjne trafiają do legalnej utylizacji. 

W Ciągu jednego dnia załatwimy wszelkie formalności  poczynając od wyceny, podpisanie i wydanie wszystkich dokumentów, odbiór i transport samochodu oraz wypłatę gotówki

Wszystko prosto i szybko

Złomowanie pojazdu w naszej firmie to jasne i twarde zasady. złomujemy auta rozbite, niesprawne, uszkodzone a formalności są u nas jedynie te konieczne.

Jeżeli chcą Państwo pozbyć się kłopotu i dodatkowo na tym zarobić zapraszamy do rozmowy, telefonicznie przedstawimy naszą ofertę.

Nasz zasięg działania to całe województwo Śląskie

My jako auto złomowanie skupujemy każdy pojazd a Państwo na tym zarabiają.

Kiedy auto złomowanie się opłaca?

Kasacja auta może okazać się korzystnym rozwiązaniem, ponieważ dostaniesz pieniądze za złom oraz zwrot niewykorzystanej składki OC od ubezpieczyciela za pozostały okres ochronny. Złomowanie auta może być skutkiem kilku okoliczności:

 • pojazd może ulec całkowitemu zniszczeniu – w tym przypadku nie ma wątpliwości, że auto musi zostać zezłomowane,
 • samochód jest bardzo stary i w złym stanie technicznym – takie auto nie tylko stanowi zagrożenie dla kierowcy, ale także dla innych użytkowników ruchu – w takim przypadku zalecamy wyrejestrowanie pojazdu i kasację,
 • gdy ubezpieczenie starego samochodu jest zbyt drogie – ubezpieczenie rośnie wraz z wiekiem pojazdu, dlatego kwota, jaką należy uiścić w ubezpieczalni, często jest zbliżona do wartości samochodu,
 • sprzedaż starego samochodu jest trudna ze względu na liczne usterki i potrzebę remontu auta, co wiąże się z dodatkowymi kosztami – w takiej sytuacji lepiej jest zezłomować auto.

 

Linki:

Auto złomowanie Dąbrowa Górnicza

Szybki kontakt!
+
Wyślij!