Laweta Będzin

laweta będzinLaweta Będzin – Transport aut i innych pojazdów  

Dla naszych klientów oferujemy usługi 365 dni w roku przez 24 godziny. Nasze lawety rozstawione są w głównych miejscach gdzie najczęściej dochodzi do wypadków i kolizji. Średnio można powiedzieć że nasze lawety stoją co 5 km. Dzięki temu średni czas dojazdu do unieruchomionego pojazdu to 10 minut. Laweta Będzin oczywiście nie działają tylko w Będzinie ale również w okolicznych miastach Więc praca w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Czeladzi nie jest nam obca. 

Jeżeli spotkała już nas na drodze awaria samochodu lub kolizja. To nie możemy zwlekać z usunięciem samochodu z jezdni, gdyż taki unieruchomiony pojazd stwarza niebezpieczeństwo dla pozostałych uczestników ruchu jak i również dla nas samych. Co dziennie zdarzają się wypadki w których kierujący lub pasażerowie ulegają potrąceniom przez innych uczestników ruchu. Wiemy jak konieczna jest w takim przypadku szybkość działania. Nikt z nas nie chce czekać na pomoc w tak niebezpiecznym miejscu jak droga publiczna. Będzin a w zasadzie wszystkie miasta aglomeracji Śląskiej cechuje duże natężenie ruchu a więc ilość kolizji i awarii samochodów na drogach jest spora. Dobra znajomość miast i rozmieszczeniu naszych lawet dajemy gwarancję że będziemy na miejscu w ekspresowym czasie a przede wszystkim zadbamy o bezpieczeństwo

Krótki czas dojazdu lawety z Będzina 

Jeśli stoisz właśnie na drodze i szukasz pomocy. Wykręcasz kolejny numer pomocy i jest zajęty lub niedostępny. Bez wahania dzwoń do Nas. Podczas przewozu Twój pojazd będzie ubezpieczony, Poza tym mamy bardzo duże doświadczenie w przewozie różnych pojazdów więc nasz transport nie spowoduje kolejnych uszkodzeń. W zależności od rodzaju Twojego pojazdu wysyłamy do pomocy dedykowany do niego holownik.

Cennik Laweta Będzin

Poznaj cenę za holowanie lub przewóz pojazdu.

Każdy przewóz pojazdu na lawecie wyceniamy każdorazowo. Wszystko uzależnione jest od rodzaju pojazdu i  oczywiście odległości.

Zadzwoń na numer podany na stronie błyskawicznie z kalkulujemy koszt ustalimy i doprecyzujemy detale usługi. 

Nasza laweta Będzin pomoże Ci zadbać o Twoje bezpieczeństwo

Jeden miesiąc naszej pracy to pomoc kilkudziesięciu kierowcom na drogach Będzina i okolic. Kierowcy zawsze mogą na nas liczyć kiedy twój pojazd uległ unieruchomieniu z powodu awarii lub kolizji.

Jak postępować w przypadku awarii na drodze  

Kilka wskazówek od lawety Będzin jeżeli nastąpi awaria naszego samochodu lub stłuczka.  

W powiecie Będzińskim przebiega jedna z głównych dróg naszego kraju autostrada A1. W przypadku kiedy awaria samochodu nastąpi na tej trasie. Musimy jak najszybciej jak mamy taką możliwość zjechać na pas awaryjny, Należy też włączyć światła awaryjne. A przed wyjściem z samochodu koniecznie założyć kamizelkę odblaskową. Jeżeli wysiądziemy z auta jeżeli jest to możliwe to nie wchodzimy na główne pasy autostrady pamiętajmy że auta tam jadą z prędkością powyżej 100 km/h więc jeżeli kierowcy nas zauważ to mogą nie zdążyć z reakcją by nas ominąć. Jak najszybciej też wyciągnijmy trójkąt ostrzegawczy Ustawiamy go minimum 100 m przed naszym pojazdem a w tym czasie poruszamy się jak najbardziej skrajnym brzegiem pasa awaryjnego autostrady.

Lokalizacja uszkodzonego pojazdu

W określeniu miejsca pomagają nam słupki drogowe które na drogach krajowych i autostradach rozmieszczone są właśnie co 100m. Słupki posiadają swoje numer które pomagają określić miejsce awarii  w celu podania jej pomocy drogowej. Ewentualnie zawsze można udostępnić lokalizację swojego telefonu. Takie rozwiązanie daje nam 100% pewności że pomoc drogowa trafi dokładnie do nas.

Podanie numeru auto pomocy jest konieczne aby laweta błyskawicznie przybyła z pomocą. Zaleca się aby po rozstawieniu trójkąta nie wsiadać z powrotem do swojego pojazdu. Należy przejść przez barierkę energochłonna i za nią staną. Bardzo ważne jest aby sprawdzić w jakim miejscu ma awaria. Gdyż na wiaduktach i mostach po przejściu przez barierkę możemy spać i nawet zginąć. Pamiętajmy że na autostradach pojazdy mogą być holowane jedynie przez specjalistyczne holowniki.

 

Laweta Będzin obsługuje dzielnice:

Ksawera, Gzichów, Stare Miasto, Małobądz, Syberka, Brzozowica, Koszelew,    Łagisza, Warpie, Grodziec,

Naszą pomoc drogową oferujemy w bardzo dobrej cenie. Nasze lawety to nowoczesne pojazdy pracujące w każdych warunkach.

Nasze usługi to nie tylko pomoc w sytuacjach awaryjnych na drodze kiedy potrzebujesz pomocy przy osobówce lub ciężarówce. Również jak masz taką potrzebne możemy odwieźć Twój samochód do domu lub pod inne wskazane miejsce. Nasi pracownicy pomogą Ci w każdej sytuacji mają ogromne doświadczenie i sprawdzili się chyba w każdej sytuacji. Nic ich już nie zaskoczy.

  W Autopomoc7 oferujemy profesjonalną auto pomoc  w każdej   sytuacjach, w tym w przewożeniu samochodowym, rozruchu, holowaniu pojazdów osobowych i ciężarowych,  i nie tylko. Nasza firma to dobra komunikacja z klientami i doświadczenie, które  doceniają nasi klienci

Szybki kontakt!
+
Wyślij!