Laweta Sosnowiec

Laweta Sosnowiec – POMOC DROGOWA 24H Sosnowiec. Miałeś awarię lub auto uległo wypadkowi na  drodze? Zadzwoń do nas. Pomożemy!  Pracujemy w Sosnowcu, i całym województwie Śląskim.  Świadczymy usługi holowania aut. W naszej firmie pracują tylko osoby z doświadczeniem. Mające do dyspozycji nowoczesny sprawdzony sprzęt.      Nasze flota lawet jest regularnie wymieniana na nowe pojazdy. Dzięki temu nigdy nas nie zawodzą a przede wszystkim klientów. Nowoczesne lawety dają też gwarancje że transportowany pojazd nie ulegnie dodatkowym uszkodzeniom.   

 

Nasze lawety są regularnie sprzątane więc podróż nimi jest przyjemna. Łącznie z uszkodzonym samochodem na pokład lawety możemy zabrać 6 osób. Największe nasze lawety mają długość 4,5  do 8,5 więc swobodnie przetransportują dwa auta.

Jeśli awaria nastąpiła na drodze a pojazd jest już na poboczu, nie musisz się już martwić! Oferujemy przewiezienie samochodowy na lawecie w Sosnowcu i reszcie województwa Śląskiego. Nasi pracownicy posiadają zawsze przy sobie wszystkie potrzebne narzędzia, aby sprowadzić  samochód do wybranego przez Ciebie warsztatu.

Zadzwoń do nas w tej chwili i bądź zadowolony z pomocy jaką zapewni Ci laweta Sosnowiec.

Niestety zdecydowanie trudno zachować spokój kiedy samochód odmówi współpracy lub uczestniczy  w kolizji i nie może kontynuować jazdy. Tak sytuacja zapewne jest stresująca szczególnie wtedy kiedy jedziemy po trasie  i znajdujemy się daleko od domu. Więc dla tego są lawety które służą pomocą kierowcom którzy mają kłopoty w drodze. Laweta Sosnowiec to nie tylko usługi przewozu pojazdów – oferują również kompleksowa pomoc w razie wypadku uszkodzenia pojazdu, naprawy, samochodu zastępczego a nawet zorganizowaniu noclegu. Nie musisz się o to wszystko martwić.

Zapraszamy  do  zapoznania się z naszą  ofertą a przede wszystkim do kontaktu telefonicznego.

„Laweta Sosnowiec – skuteczna i szybka pomoc drogowa w każdej sytuacji.laweta Sosnowiec

Laweta Sosnowiec to profesjonalna firma oferująca szybką  pomoc na drogach na terenie Sosnowca i okolic. W naszej ofercie znajdują się szerokie wachlarze usług, w tym usługi lawety, która pozwala na przewóz pojazdów uszkodzonych lub niesprawnych.

Laweta to specjalistyczny pojazd, który pozwala na przewóz różnego rodzaju pojazdów – od osobowych po ciężarowe. Nasza laweta jest w pełni wyposażona, co pozwala nam na przewóz pojazdów w różnych sytuacjach jakie mogą nas zastać na drodze. Czy to auto osobowe, czy specjalistyczna maszyna drogowa lub budowlana, nasze lawety dają możliwość na szybki i bezpieczny transport pojazdu do warsztatu lub na inne miejsce jakie nam określisz.

 Wystarczy, że zadzwonisz do nas lub skontaktujesz się z nami online. Natychmiast przyjedziemy na miejsce i pomożemy Ci z uszkodzonym pojazdem. W Pierwszym etapie postaramy się uruchomić twój samochód jeśli to okaże się niemożliwe to przewieziemy   Twój pojazd do warsztatu, na parking lub na inne miejsce, w zależności od Twoich potrzeb.

Nasza laweta jest regularnie sprawdzana i serwisowana, aby zawsze być w stanie nieść pomoc na drodze bezpieczeństwo. Posiadamy również ubezpieczenie OC i AC, więc masz pewność że Twoje auto jest w dobrych rękach.

Nasza oferta to  również inne usługi pomocy drogowej, takie jak holowanie, naprawa pojazdu na miejscu uszkodzenia, czy też pomoc przy zatankowaniu paliwa. Jesteśmy również w stanie pomóc w przypadku kolizji, w przypadku innego rodzaju uszkodzenia pojazdu które uniemożliwia dalszą jazdę.

Rodzaje lawet zdjęcia z google

Szybki kontakt!
+
Wyślij!