Pomoc drogowa Dąbrowa Górnicza

.pomoc drogowa Dąbrowa GórniczaPomoc drogowa Dąbrowa Górnicza to zespół ludzi którzy są profesjonalistami w tym co robią firma Autopomoc7.pl świadczy usługi wchodzące z zakres pomocy drogowej oraz transportu aut i pojazdów z wykorzystaniem lawet. Wiemy że wypadek lub kolizja lub zwykłą awaria auta w podróży zawsze zdarza się w momencie na który nie jesteśmy przygotowani, więc dla tego swoje usługi świadczymy 24 h przez 365 dni w roku. To co nas wyróżnia to szybkość działania. Wiemy że każda minuta oczekiwania na pomoc wydaje się wiecznością. Dlatego nasze lawety są rozstawione w różnych częściach miasta aby dojazd do potrzebach był jeszcze krótszy. 

Pomoc drogowa Będzin to niskie ceny zleceń i ekspresowy czas dojazdu we wskazane miejsce.

 

Tania pomoc drogowa Dąbrowa Górnicza z lawetą

Jako Pomoc drogowa Dąbrowa Górnicza  jesteśmy w stanie  zaoferować najniższe ceny w regionie na przetransportowanie uszkodzonego pojazdu. Nie ma dla nas zleceń niemożliwych dotrzemy wszędzie gdzie jest potrzeba nasza laweta w ekspresowym czasie

W Dąbrowie Górniczej i okolicznych miastach działa dużo firm zajmujących się auto holowaniem. Jednak my jesteśmy w stanie zaproponować najniższe ceny wynajmu.

Wzywając nas na miejsce awarii możecie być pewni że w pierwszej kolejności postaramy się zaproponować w miarę możliwości naprawę na miejscu zdarzenia. Holowanie dla nas to zawsze ostateczność i wchodzi w grę jedynie wtedy kiedy nie ma możliwości uruchomienia pojazdu i dalszej jego jazdy na własnych kołach.

Nasze lawety dostarczą Wasz samochód wszędzie tam gdzie sobie zażyczycie. Może odtransportować go również na nasz parking gdzie będzie czekał na dalsze czynności.

Jeżeli będzie taka konieczność to możemy wypożyczyć wam na okres naprawy samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku. W zasadzie odholujemy wasz samochód i dostarczamy samochód zastępczy we wskazane miejsce.

Jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy drogowej, lawety, holowania to bez wahania dzwońcie 

 

Laweta – Pomoc Drogowa Dąbrowa Górnicza

Zawsze staramy się Ci pomóc. Nasza oferta to holowanie wszystkich marek samochodów. Nie ograniczają nas wymiary i waga 

Potrzebne jest holowanie w nocy? Ok. Nasza pomoc drogowa działa 24h na dobę. Nasza flota lawet to pojazdy przystosowane do pracy w każdych warunkach. Nie musisz się obawiać czy nasz zespół da sobie radę. Podkreślam że nasi pracownicy odholowali tysiące przeróżnych pojazdów i to właśnie wtedy. Podczas pracy zyskali doświadczenie. 

Powierz nam opiekę nad Twoim samochodem a możesz być pewny że cały proces pomocy będzie przeprowadzony profesjonalnie. Nasza firma kieruje się dewizą że z klientem trzeba współpracować a przede wszystkim rozmawiać.  Dla wielu osób stłuczka czy awaria w trasie zdarza się po raz pierwszy. Mogą być zagubieni w przepisach i swoich prawach.

W Dąbrowie Górniczej obsługujemy dzielnice:

Tucznawa, Łęka, Reden, Trzebyczka, Łosień, Ratanice, Gołonóg, Korzeniec, Dziewiąty, Piekło, Pogorja, Strzemieszyce Małe, Sikorka, Staszic, Ujejście, Marianki, Okradzionów, Kuźniczka Nowa, Mydlice, Tworzeń, Antoniów, Błędów, Bugaj, Łazy, Piekło, Łęknice, Trzebisławice, Strzemieszyce Wielkie,

Szybki kontakt!
+
Wyślij!